Adwokat, radca prawny - Andrychów

Kancelaria Prawna M&M - Twoje Zaufane Wsparcie Prawne

Zakres świadczonych usług:

Witamy w Kancelarii Prawnej M&M, miejscu, gdzie profesjonalizm, doświadczenie i skrupulatność łączą się w kompleksową gamę usług prawnych. Jesteśmy gotowi, by sprostać różnorodnym potrzebom naszych Klientów, zapewniając kompleksowe wsparcie w obszarze prawa. Oto kilka obszarów, w których specjalizujemy się, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Windykacja Należności

Skuteczna windykacja należności to nasza specjalność. Działamy szybko i efektywnie, dbając o interesy naszych Klientów. Bez względu na skomplikowanie sprawy, podejmiemy wszelkie działania, aby odzyskać Twoje pieniądze.

Prawo Handlowe i Rejestracja Spółek

Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie prawa handlowego. Tworzymy spółki, łączymy, przekształcamy, a także prowadzimy postępowania rejestracyjne przed KRS. Nasza kancelaria zajmuje się przygotowaniem projektów statutów, aktów założycielskich oraz umów spółek.

Porady Prawne i Analizy

Potrzebujesz fachowych porad prawnych? Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Udzielamy kompleksowych porad, wyjaśnień i konsultacji w zakresie prawa handlowego, cywilnego, administracyjnego oraz prawa zamówień publicznych.

Zastępstwo Procesowe

Zaufaj naszemu doświadczonemu zespołowi prawników w sprawach sądowych. Reprezentujemy Klientów przed sądami cywilnymi, gospodarczymi i pracy. Podejmujemy się również sporządzania pism procesowych i środków odwoławczych.

Dochodzenie Należności i Odszkodowań

Nasza kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu należności w postępowaniu nakazowym i upominawczym. Ponadto, oferujemy wsparcie w dochodzeniu odszkodowań, w tym z tytułu wypadków komunikacyjnych, OC, AC oraz NW.

Prawo Rodzinne i Spadkowe

W obszarze prawa rodzinnego oferujemy wsparcie w sprawach związanych z alimentami, rozwodami, separacjami. Prowadzimy również postępowania spadkowe, zajmując się stwierdzeniem nabycia spadku, nieważnością testamentu oraz podziałem majątku.

Prawo Upadłościowe i Administracyjne

Nasza kancelaria świadczy usługi w zakresie prawa upadłościowego, układowego i naprawczego. Oferujemy również wsparcie w sprawach z zakresu prawa administracyjnego, w tym prowadzenie postępowań związanych z ochroną własności intelektualnej.

Skorzystaj z Naszego Doświadczenia Kancelaria Prawna M&M to miejsce, gdzie Twoje potrzeby prawne spotykają się z naszym profesjonalizmem. Daj nam szansę, a z pewnością zadbamy o skuteczną i kompleksową obsługę Twoich spraw. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Radca prawny, adwokat Andrychów